בטבעת זו אני נשבע – בחירת טבעת אירוסין

Posted on Posted in טבעות אירוסין

בטבעת זו

אין לך ספק, היא האישה של חייך. הלחשושים סביבכם מתגברים, ונראה שגם היא רומזת שהגיע הזמן לכרוע ברך. מזל טוב! במסגרת הצעת הנישואין המתוכננת, יש פרט חשוב – טבעת אירוסין. הטבעת היא לא רק תכשיט שמסמל את מיסוד אהבתכם, אלא גם פריט שהיא תענוד על ידה באופן קבוע. איך בוחרים את הטבעת המתאימה? לפניך מדריך שיעשה לך סדר בבחירה הקשה. תוכל גם לפנות להתייעץ עם המומחים שלנו, בקישור ליצירת קשר.

לקנות לך יהלום

ראשון – היהלום. צריך לדעת שמחיר של היהלום משתנה, ומושפע ממגוון נתונים – דוגמת החיתוך שלו, רמת השקיפות שלו וכמובן – הגודל שלו, הנמדד בקראטים. ניתן לבחור בכמה יהלומים קטנים במקום או בנוסף ליהלום המרכזי, להשגת עיצוב אישי מותאם. אם הכלה העתידית היא אנינת טעם, ניתן לבחור באבן חן שונה, בצבעים אחרים. יהלום אפור יהיה זול יותר ויתן מראה ייחודי. למשקיעים, ניתן לבחור בשיבוץ יהלום ורוד – שהוא נדיר ויוקרתי יותר.

חשוב לבחור חברת תכשיטים אמינה, כדי למנוע עגמת נפש בגלל אבן שלא משובצת היטב.

הטבעת המשובצת

בל נשכח שהיהלום הנכסף משובץ בטבעת. גוף הטבעת מגיע בדגמים שונים. קיימת בחירה בין גוונים שונים של זהב, המושפעים ממתכות נוספות המעורבות עם הזהב. זהב צהוב מגיע בצבע המתכת המקורי המוכר לנו, והוא נפוץ ביותר. זהב לבן נראה דומה לכסף. בזהב ורוד תוכל להבחין בברק ורוד עדין. ניתן להשיג אפילו זהב ירוק, לו יש גוון טבע מיוחד. סוג הטבעת מושפע גם מהעובי שלה וגם מסוג הגימור – מרובע או מעוגל. כדאי לדעת שגוף טבעת איכותי משפיע בצורה מכריעה על העמידות שלה לאורך זמן.

התינשאי לי?

אחרי שאתה יודע איך לבחור טבעת, מגיעה השאלה הגדולה – איך תדע מה היא אוהבת? יש כמה אפשרויות לאופן בחירת הטבעת המיוחלת.

  • לבחור בעצמך. חושב שאתה יודע בדיוק איזו טבעת תגרום לה להגיד כן? מעולה! תוכל להיות בטוח שהיא תופתע. החיסרון יכול להיות שתבחר טבעת לא לטעמה או לא במידה שלה ורגע שליפת הטבעת ילווה במבוכה.
  • לגייס חברה לעזרתך. פה נכנסת לתמונה החברה הטובה של ארוסתך לעתיד. שלח אותה לברר מה הטבעת שהיא רוצה – ותוכל לוודא שתקלע לטעמה. היתרון בשיטה זו הוא שהצעת הנישואין לא תהיה צפויה – אבל אתה לא מהמר על דוגמת הטבעת. אבל לא בטוח שהיא תשמח שהחברה שלה תדע לפניה שהיא עומדת להינשא לבחיר לבה…
  • לקחת אותה איתך. נכון, הפתעה זו לא תהיה – אבל זה יהיה חוויה זוגית מרגשת בהחלט. זו לא תהיה הפתעה, אבל אתה יכול להיות רגוע שהלכת על בטוח.

אנחנו כאן כדי להתאים לך טבעת לפי תקציב, מתוך ניסיון, בלי להתפשר על איכות גבוהה. צור קשר עכשיו לייעוץ אישי, ללא התחייבות.