טבעות-אירוסין

טבעות אירוסין

Posted on Posted in טבעות אירוסין

כל אישה ובת חולמת על הרגע הזה בו תוצע לה ברוב טקס טבעת אירוסין. כל אחת חולמת את הרגע שלה, מדמיינת אותו ומייחלת לרגע בו קשר אמיץ של אהבה וקירבה יהפוך לקשר ממוסד ורשמי.
בחור המגיש לבחורה טבעת המונחת בקופסא קטנה ומעוצבת, הוא מראה מרגש, שכולנו רוצים לחוות בעצמנו או נזכרים בו ברטט של געגועים. הטבעת , היא סמל, הצהרה רומנטית שמרמזת כל רצונו של הבחור לקשור את חייו בחייה של חברתו לצעוד יחד אל חיים משותפים של אהבה וחברות.

טבעת אירוסין מול טבעת נישואין

בניגוד לטבעת נישואין, שיש לה כללים מסוימים, טבעת אירוסין מעוצבת, חפה ממגבלות או הגדרות מקובלות. כל אחת חולמת על טבעת אחרת וכל אישה בוחרת את הטבעת על פי הסגנון והטעם האישי. קיימים בשוק מספר גדול של טבעות שיכולות לשמש כטבעות אירוסין הדבר החשוב ביותר בבחירת הטבעת הוא הטעם האישי. חשוב שהאישה תאהב את הטבעת שלה ותרגיש קשר אליה, שהטבעת תהיה חלק מהסגנון הכללי של האישה ותשתלב במראה כף היד .

התאמת הטבעת צריכה להיעשות על פי מבנה כף היד והאצבעות. לכף יד עדינה ורזה, עדיף להתאים טבעת עדינה שתשב על היד בנוחות ולא תיראה מגושמת וכף יד גדולה ומוצקה צריך טבעת דומיננטית שתבלוט ותהיה ניכרת על כף היד.
מקובל , שטבעת האירוסין צריכה להיות טבעת זהב משובצת ביהלום. זוהי הגישה הקלאסית בהתייחסות לטבעת אירוסין. אבל לא כל אישה אוהבת את הסגנון הזה ולא לכל זוג חשוב להתארס דווקא על פי המסורות המקובלות , לפחות לא בכל מה שקשור לטבעת האירוסין. לכן, כיום, בעידן האפשרויות הבלתי מוגבלות, ניתן לבחור טבעת מכל חומר גלם שהוא, ישנן בשוק טבעות זהב, שהן המקובלות ביותר, טבעות כסף, טבעות זהב לבן או טבעות המשלבות זהב לבן וזהב צהוב.

ישנן טבעו דקות וחלקות המשלבות אבנים מסוגים שונים או טבעות רחבות ומעוטרות בתחריטים וקישוטים מגוונים. כל אחת יכוה בחור ה את טבעת האירוסין החביבה עליה ע פי טעמה האישי והסגנון שמתאים לה.
את טבעת האירוסין יש שנוהגים שבני הזוג בוחרים יחד ויש כאלה שמעדיפים שבן הזג בחר את הטבעת המיוחדת בעצמו על פי היכרותו עם חברתו.
בבחירת טבעת אירוסין , הכללים אינם נוקשים. זהו הזמן ללכת עם הלב ולבחור טבעת שמתאימה לכם.

בחירת הטבעת המושלמת היא אכן החלטה חשובה, גם כן בחירת המאפרת שתתאים לה את האיפור הייחודי לה לפי מבנה הפנים, עיצוב השיער כיצד שהיא רוצה- עיצוב תלתלים או עיצוב לשיער חלק, פזור, אסוף עם תכשיט מיוחד.