כיצד לבחור את טבעת האירוסין

Posted on Posted in טבעות אירוסין

התאימו את הטבעת לאישה שעומדת לענוד אותה

אם התחלתם לחפש טבעות אירוסין והסתחררתם מהמבחר של הסגנונות והקולקציות, זה מובן לחלוטין. האפשרויות בתחום הן מצד אחד כמעט בלתי מוגבלות ומצד שני הן מאפשרות לכל מי שחפץ בכך, למצוא טבעת אירוסין שקולעת בדיוק לטעמה של האישה שתענוד אותה, זו שעומדת להפוך בעתיד הלא רחוק לכלתכם. אם תבחרו את הטבעת לפי אופי האישה, הסגנון של התכשיטים שהיא בדרך כלל עונדת ואפילו צבע העור שלה, יש יותר סיכוי שתבחרו את הטבעת המושלמת, כזו שתרגש, תפתיע ותהפוך כל הצעת נישואין למדהימה.

חשוב לדעת שבדרך כלל נהוג לענוד זהב לבן על עור בהיר וזהב צהוב יתאים יותר לעור כהה. כמובן, שלכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ובכל חנות תכשיטים וחנות אונליין תוכלו למצוא טבעות אירוסין מכל הסוגים ולבחור את זו שהכי מדברת אליכם. אך החלוקה הזו יכולה לאפשר לכם להחליט איזו טבעת לרכוש. אחרי שבחרתם את סוג הזהב, יש לבחור את העיצוב של הטבעת, בהתאם לדגמים המוצעים.

האם כדאי לרכוש תכשיטים אונליין?

יש אנשים שמעדיפים להימנע מרכישת תכשיטים אונליין, מתוך איזושהי דעה קדומה ולעיתים קרובות מוטעה, כי רכישת תכשיטים אונליין מלווה בשרלטנות וכי הם לא יקבלו מוצר אמיתי אלא זיוף זול. בנוסף, יש חשש כי הטבעת לא תתאים מבחינת הגודל או שהעיצוב שיגיע יהיה שונה מהעיצוב שהוזמן. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בעידן הדיגיטלי מזמינים כמעט כל דבר אונליין וזה כולל תכשיטים וכמובן גם טבעות אירוסין. אם אתם חוששים, הקפידו לרכוש רק מאתר מוכר, אמין ומאובטח שאתם יכולים להיות שקטים לגביו ולדעת שהטבעת שהזמנתם היא בדיוק מה שתקבלו. באשר לגודל, הוא פחות משמעותי במעמד הצעת הנישואין או הענקת הטבעת. אם נתתם טבעת אירוסין שהזמנתם אונליין והגודל שלה לא מתאים למקבלי הטבעת, אתם תמיד יכולים לגשת לחנות תכשיטים, שם ישנו עבורכם את הגודל בקלות ובמהירות.

סוגי טבעות אירוסין

אם תעשו סיבוב בחנויות תכשיטים בבורסה ברמת גן, תגלו מבחר עצום של טבעות אירוסין, אותן ניתן בדרך כלל גם לרכוש אונליין. בכלליות, ניתן לחלק את טבעות האירוסין לשתי קטגוריות: טבעות אירוסין בעיצוב נקי וקלאסי וטבעות אירוסין מיוחדות, עם עיצוב יוצא דופן, שיבוץ של אבנים יקרות ועוד. מכיוון שעל טבעות האירוסין לא חלות מבחינת ההלכה הגבלות כמו על טבעות נישואין, תכשיטנים בדרך כלל נותנים דרור ליצירתיות שלהם ומעצבים טבעות אירוסין מרהיבות בשילוב אלמנטים שונים. לצד זאת, טבעות אירוסין יכולות להיות כאמור בעלות עיצוב מאופק ומינימליסטי, שחוגג את הסמליות של החיבור בין בני הזוג לקראת החתונה. טבעות זהב או כסף עדינות וחלקות, יכולות לשמש גם הן כטבעות אירוסין ויהיו מחווה מרגשת בכל הצעת נישואין.

מאמר זה נכתב באדיבות: זיו אור תכשיטים